Деловая сеть Ивано-Франковск
Компании:804
Товары и услуги:13
Статьи и публикации:4
Тендеры и вакансии:0

Позолота іконостасів

Позолота іконостасів
21.02.2013
Виконуємо реставрацію та позолоту іконостасів. Покриття під золото на дерево, гіпс, пластик і тд.

Покриття під золото на дерево, гіпс, пластик і тд.
Виконуємо позолоту інтер`єрів, гіпсової ліпнини, колон, багетів, меблів, завдяки сучасним рішенням. Наше покриття відрізняється високими характеристиками стійкості до корозійних змін (що особливо актуально для предметів церковної атрибутики). При цьому покриття з легкістю зберігає свої зовнішні показники впродовж довгих років. Практично на будь-який, навіть дуже пористий матеріал, пінопласт, пластик, поліуретан, мармур, гіпс можна нанести блискуче металеве покриття, що володіє високою відбивною здатністю. Захисне лакове покриття не поступається по твердості і зносостійкості лаку або емалі. Золото - це дорогий матеріал для дорогих речей і дорогих інтер'єрів.
Наше покриття - набагато дешевше за золото, а в дизайні сучасних інтер`єрів виглядає дуже ефектно, до того ж має множину відтінків і великі можливості по використанню, ніж золото.
ЦІНА: від 8грн/кв.дм.

посмотреть все (2)

Другие статьи и публикации компании:

Виготовлення іконостасів будь-якої складності, чудової якості за доступними цінами. В ціну квадратного метра входить: Різьба, столярка, ікони, позолота, встановлення.
13.02.2014
Информация о продавце
  • +380 (67) 913-47-92
  • вул. Дудаєва 7, м. Косів, Івано-Франківська обл., 78600.
  • www.pivtorak.openua.net
Покриття під золото на дерево, гіпс, пластик і тд. Виконуємо позолоту інтер`єрів, іконостасів, гіпсової ліпнини, колон, багетів, меблів
×