Деловая сеть Ивано-Франковск
Компании:805
Товары и услуги:13
Статьи и публикации:4
Тендеры и вакансии:0

Домовик

Наш офіс та магазин знаходяться в м. Івано-Франківську, але ми не обмежуємо себе цим регіоном, тому як замовлені товари напряму від виробника транспортується до клієнтів.
Адресвулиця Промислова, 2, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, 76000
Телефон+380 (067) 342-60-70
Сайтdm.ivf.ds-ua.net
Электронная почта
Контактное лицоМикола
Часы работыз 9:00 до 18:00

Домовик, за давнім дохристиянським повір'ям, живе у кожній домівці і є покровителем родини. Називали його в Україні по-різному – “хазяїн”, “похатник”, “дєдо” чи “дідусь”. І ось чому: прихильний до господаря домовик у тільки йому відомий спосіб допомагає по господарству та примножує статки родини, а лінькуватим та недбайливим господарям може приносити збитки.

Наш інтернет-магазин з домовиком єднає не тільки назва, а і бажання допомогти Вам створити у домі затишок та комфорт. Без зайвих зусиль Ви легко та зручно можете ознайомитись з асортиментом нашого магазину, а також у зручний для Вас спосіб отримати консультацію чи відповіді на запитання.

Наш офіс та магазин знаходяться в м.Івано-Франківську, але ми не обмежуємо себе цим регіоном, тому як замовлені товари напряму від виробника транспортується до клієнтів*, оминаючи склади та перевалочні бази..

Сподіваємось бути цікавими та допомогти всім, хто бажає створити у своїй оселі затишок.

Рейтинг:

Товары и услуги

Дитячий матрац для пеленання за кращими цінами від виробника Матролюкс
Матрац ортопедичний із Латексу - Latex Dual виробництва TM MatroLuxe

Статьи и публикации

Пружинний матрац Акцент відрізняється наявністю ортопедичного і анатомічного ефектів. Його назва є прямим посиланням до внутрішнього наповнення, зокрема, наявності в нім кокосовою койри.
31.07.2017
×